שאלות נפוצות

איפה כדאי להפליג ?

אזורי ההפלגה לחופשות שייט מגוונים ורבים. אנו מפליגים בקבוצות איים קרובות בהן קל ונוח להסתדר. על מנת לדעת מה מתאים לכל אחד אנו ממליצים להתקשר או להיפגש עימנו על מנת לבחור אזור הפלגה. אתם יכולים להיכנס לבלוג שלנו לראות המלצות ויעדים פופולריים.

כניסה לבלוג

האם אסבול ממחלת ים ?

ההפלגות שלנו מתקיימות באזורים רגועים מאד, המאופינים בים נוח ושלו ומותאם לחופשות שייט. לכן, האנשים אינם סובלים באזורים אלו ממחלת ים. מי שבכל זאת חושש, אפשר לצטייד בכדורים או מדבקות נגד מחלת ים בארץ ולקחת איתכם לחופשה. בנוסף, ניתן לתאם איתנו הפלגת ניסיון בארץ לפני היציאה לחופשה.

מה עושים על היאכטה ?

היאכטה היא בית המלון שלכם לשבוע החופשה ועליה שוהים במהלך כל השבוע. כל יום מפליגים לאי אחר ובזמן ההפלגה ניתן להנות מקריאה, הפעלת היאכטה למעוניינים, לשבת בקוקפיט ולהנות ממשקה טוב ואווירה טובה. עם ההגעה לאיים נעזור לסקיפר להיקשר ומיד לאחר מכן כדאי לצאת ולהסתובב באי ולהנות ממקום חדש.

האם מפליגים מהארץ לחו"ל ?

לא, החופשות שלנו מתקיימות בקבוצות איים שונות אליהן מגיעים בטיסה מהארץ וחוזרים בטיסה.

האם אני יכול להשיט את היאטכה ?

בהחלט, עם הנחיית הסקיפר שלנו תוכלו לראות שקל וכיף לתפעל את היאכטה. ותוכלו לעשות הרבה מאד בעצמכם ולהנות מהפלגה ביאכטה שאתם מפעילים אותה ומנתבים אותה.

האם מפליגים בלילה ?

לא, אנו מפליגים ביום בלבד ומידי יום בשעות אחר הצהרים נגיע למרינה מסודרת או מפרץ בו נעגון ללילה.

האם ניתן להפליג עם ילדים ?

ניתן ואף רצוי. אנו ממליצים על חופשות אלו למשפחות עם ילדים מגיל שנה ומעלה. הילדים מתחברים מאד לים ונהנים מאד מהפעילות עם היאכטה (ולא פעם מתעייפים מאד ונרדמים לשנת לילה ארוכה מביבשה). ניתן לשלב בהפלגה הפעלות ופעילויות לילדים. כמובן שאנו נוקטים באמצעי בטיחות עם ילדים, נשמח לספר לכם על כך.